• Jak stawiać i utrzymywać silne granice osobiste

199.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
Realizacja w terminie natychmiast
Dostępność 6 sztuk

Na tym prawie jednogodzinnym nagraniu przedstawiam Ci bardzo dokładnie sposób w jaki granice funkcjonują w relacjach między ludzkich, jak narcyz postrzega nasze bariery i co możesz zrobić dla siebie by raz na zawsze wyeliminować osoby toksyczne ze swojego otoczenia. Materiał powstał na podstawie moich własnych doświadczeń życiowych oraz w oparciu o mądrość jaką pobrałem z niezliczonej ilości źródeł z którymi zaznajomiłem się na przestrzeni ostatnich wielu lat. Gorąco zapraszam, każde zdanie jest warte swoje ceny. Paweł Panufnik

 

Uznasz, że ten zakup nic Ci nie dał? Zwrócę Ci całe wpłacone pieniądze, masz na to 7 dni.

 

image

 

 

Kliknij tutaj by odsłuchać próbkę nagrania

Długość nagrania - 55 minut

Format - MP3 (Audio) + PDF

Wielkość pliku - 50,4 MB

Jakość dźwięku - dobra (technicy pracują nad tym by była żyleta)

Ilość słów - 7 296 w tym:

3 przejęzyczenia i 2 błędy gramatyczne

Ilość ćwiczeń do wykonania - 6

Wymagany poziom świadomości - Średni

Wartość dodana na Twojej ścieżce rozwoju - Bezcenna

 • Uprzedzam - tego materiału nie słucha się jeden raz, ale wraca do niego i wraca. Przy każdym przesłuchaniu przychodzi zrozumienie tego, co nas spotkało w kontaktach z osobą z zaburzeniami osobowości o charakterze narcystycznym. Ono jest bardzo ważne. Co więcej, przychodzi też wiedza jak przestać zasilać narcyza swoją energią życiową, której mamy przecież ograniczone pokłady i jak go 'oswoić' na ile to możliwe, by bać się coraz mniej spotkania z nim. Ta wiedza jest do wykorzystania nie tylko przez Ciebie., ale i członków Twojej rodziny, w tym dzieci, którzy siłą rzeczy są uwikłani w konflikt z narcyzem. Szczerze polecam!
  Agata B. (2022-05-25)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Co do zakupu, to jestem bardzo zadowolona. W nagraniu jest zawarta bardzo duża porcja wiedzy dla mnie, wiele razy je odsłuchiwałam i cały czas do niego wracam. Wiedza w nim zawarta jest mi przydatna, ponieważ odkryłam jakiś czas temu u siebie w pracy kolegę, z którym pracuję od kilku lat, takie właśnie zachowania narcystyczne i nie wiedziałam, jak sobie z nim poradzić. Od jakiegoś czasu zaczęłam pracować nad sobą i teraz jest już lepiej, ale ciągle jestem w procesie :)
  Andżelika G (2022-03-25)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Chciałbym wypowiedzieć swoją opinię na temat zakupionego przeze mnie materiału na temat stawiania granic . Jest to bardzo wartościowe opracowanie, po które warto sięgać za każdym razem kiedy masz wątpliwości, ogromne wsparcie duchowe. Bardzo polecam !!! Panie Pawle po parokrotnym przesłuchaniu tego opracowania mam wrażenie że Pan krok w krok podążał za mną i za moim życiem i widział moje błędy życiowe. Myślę że zapoznałam się ze wszystkimi Pana opracowaniami w formie filmików. Bardzo chętnie zakupię kolejne pogłębione wykłady i wszystkim polecam. Panu udało się czytać moje życie. Pozdrawiam z wielkim szacunkiem Anna!!!!!!
  Anna Słomka (2022-02-22)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Dobry wieczór.
  Chciałam Ci serdecznie podziękować za podkast.
  Wiedziałam już, że kieruje mną lęk przed odrzuceniem i że mam zbyt dużą neurotyczną wręcz empatię ,która wiecznie prowadzi mnie do ruiny na wielu płaszczyznach ,ale dopiero połączenie tych dwóch pokazało mi jaki mechanizm jest tego przyczyną czyli najpierw empatią zapalam się w polu widzenia narcyza a później robię wszystko czego on chce bo boję się odrzucenia.
  Jedne z lepiej wydanych pieniędzy w moim życiu to zakup tego właśnie podkastu.
  Bardzo Ci za to dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze.🤚
  Pozdrawiam.
  Barbara S. (2022-02-22)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Bardzo ciekawy materiał.Dał mi wiele do przeanalizowania swojego podejścia do życia i ludzi. Nagranie Pawła uświadomiło mi co robię i dlaczego tak się dzieje, że ciągle spotykam się z brakiem szacunku dla mojej osoby. A co najważniejsze dostałam odpowiedzi na swoje pytania, które zadawałam sobie latami i nie znałam na nie odpowiedzi.Teraz wiem jak stawiać granicę żeby mnie nikt już nigdy nie skrzywdził.Dziękuje Ci Paweł za to ,że jesteś i pomagasz ludziom wyjść z chorych leków ich umysłysłów..
  Marzenakar69 (2021-11-13)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia