• Konsultacje

Konsultacja indywidualna trwa 60 minut i kosztuje 299 złotych. Podczas rozmowy poruszamy  nurtującą Ciebie kwestię. Otrzymasz ode mnie informację zwrotną i plan działania. Jeżeli po tej rozmowie zdecydujesz się na kontynuację spotkań ze mną przedstawię Ci wówczas konkretną ofertę dobraną do Twoich potrzeb.

Kalendarz do umówienia konsultacji jednorazowej: Calendly

Konsultacja dla par może być potraktowana jako jednorazowa lub wstęp do cyklicznych spotkań, gdzie dzięki mojemu szerokiemu spojrzeniu na Waszą relację, dowiecie się ode mnie dokładnie jakie role nieświadomie, wzajemnie sobie przypisaliście, co pozwoli Wam uwolnić się od zaprogramowanych schematów i wzniesie Wasz związek na zdrowy poziom "Tu i Teraz".

Kalendarz do umówienia konsultacji dla par: Calendly

Konsultacja kwalifikowana obejmuje analizę Twojej konkretnej sprawy i szczegółowe opracowanie strategii co do dalszego działania.

Kalendarz do umówienia konsultacji dla par: Calendly

Dostępne godziny spotkań:

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.* Nied.*
13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 09:00 do 18:00 18:00 do 20:00  20:00 do 22:00

Pamiętaj proszę, że gdy w danym dniu konsultację prowadzę np. do godziny 21:00, jest to czas zakończenia naszego spotkania.

* Przeczytaj dokładnie opis danej konsultacji co do możliwości umówienia spotkania "na dziś" oraz ewentualnego spotkania w weekendy oraz święta.

Konsultacje prowadzę na żywo w Szczecinie oraz online poprzez whatsapp, skype lub zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image