• Konsultacje

Kliknij i posłuchaj recenzji jednej z moich klientek.

Konsultacja indywidualna pomagam ofiarom przemocy narcystycznej zarówno na etapie wychodzenia z trudnej relacji jak i poradzeniu sobie ze wszystkimi jej konsekwencjami. Jeżeli po tej rozmowie zdecydujesz się na kontynuację spotkań ze mną, przedstawię Ci wówczas konkretną ofertę dobraną do Twoich potrzeb.  - koszt 299 złotych za 45 rozmowy.

Konsultacja indywidualna Jest to  usługa dla Ciebie, jeżeli jesteś zaangażowany lub planujesz zainicjować sprawę przed Sądem lub innym organem (Prokuraturą, Policją itp.). Tutaj omawiamy szczegóły sprawy i otrzymujesz ode mnie poradę z najlepszą strategią do działania - koszt 499 złotych za jedną godzinę rozmowy.

Analiza dokumentacji z omówieniem - usługa obejmuję moją skrupulatną analizę przekazanych mi przez Ciebie dokumentów z Twojej sprawy. Podczas naszej rozmowy przedstawiam Tobie optymalną strategię procesową jaką bym wykorzystał w Twoim przypadku. Bardzo dobrze poruszam się w postępowaniach karnych oraz sprawach rodzinnych gdy walczysz z trudnym, toksycznym przeciwnikiem - koszt od 2199 złotych.

Kalendarz do umawiania się na konsultacje: Calendly

Dostępne godziny spotkań:

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.* Nied.*
13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 09:00 do 18:00 18:00 do 20:00  20:00 do 22:00

Pamiętaj proszę, że gdy w danym dniu konsultację prowadzę np. do godziny 21:00, jest to czas zakończenia naszego spotkania.

* Przeczytaj dokładnie opis danej konsultacji co do możliwości umówienia spotkania "na dziś" oraz ewentualnego spotkania w weekendy oraz święta.

Konsultacje prowadzę na żywo w Szczecinie oraz online poprzez whatsapp, skype lub zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image