• Konsultacje

Konsultacja indywidualna trwa od 1 do 5 godzin. Podczas rozmowy poruszamy  nurtującą Ciebie kwestię. Otrzymasz ode mnie informację zwrotną i plan działania. Jeżeli po tej rozmowie zdecydujesz się na kontynuację spotkań ze mną przedstawię Ci wówczas konkretną ofertę dobraną do Twoich potrzeb.

Kalendarz do umówienia konsultacji indywidualnej: Calendly

Konsultacja i analiza sprawy trwa od 1 do 5 godzin i obejmuje analizę Twojej konkretnej sprawy wraz z dokumentacją i szczegółowe opracowanie strategii co do dalszego działania.

Kalendarz do umówienia konsultacji z analizą sprawy: Calendly

Dostępne godziny spotkań:

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.* Nied.*
13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 09:00 do 18:00 18:00 do 20:00  20:00 do 22:00

Pamiętaj proszę, że gdy w danym dniu konsultację prowadzę np. do godziny 21:00, jest to czas zakończenia naszego spotkania.

* Przeczytaj dokładnie opis danej konsultacji co do możliwości umówienia spotkania "na dziś" oraz ewentualnego spotkania w weekendy oraz święta.

Konsultacje prowadzę na żywo w Szczecinie oraz online poprzez whatsapp, skype lub zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image