• Konsultacje

Konsultacja indywidualna trwa 60 minut i kosztuje 200 złotych. Podczas rozmowy poruszamy  nurtującą Ciebie kwestię. Otrzymasz ode mnie informację zwrotną i plan działania. Jeżeli po tej rozmowie zdecydujesz się na kontynuację spotkań ze mną przedstawię Ci wówczas konkretną ofertę dobraną do Twoich potrzeb.

Kalendarz do umówienia konsultacji jednorazowej: Calendly

Konsultacja dla par może być potraktowana jako jednorazowa lub wstęp do cyklicznych spotkań, gdzie dzięki mojemu szerokiemu spojrzeniu na Waszą relację, dowiecie się ode mnie dokładnie jakie role nieświadomie, wzajemnie sobie przypisaliście, co pozwoli Wam uwolnić się od zaprogramowanych schematów i wzniesie Wasz związek na zdrowy poziom "Tu i Teraz".

Kalendarz do umówienia konsultacji dla par: Calendly

Dostępne godziny spotkań:

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.* Nied.*
13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 09:00 do 18:00 18:00 do 20:00  20:00 do 22:00

Pamiętaj proszę, że gdy w danym dniu konsultację prowadzę np. do godziny 21:00, jest to czas zakończenia naszego spotkania.

* Konsultacje indywidualne w soboty i niedziele to koszt +50%, święta +100%

Konsultacje umawiam co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem. Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną w tym samym dniu co złożyłeś zamówienie koszt usługi wyniesie dodatkowe 50% 

Konsultacje prowadzę na żywo w Szczecinie oraz online poprzez whatsapp, skype lub zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image