• Wrabiany przez demony - Przedsprzedaż 2024

Książka z dedykacją:
Wspieram projekt - Niezależny dziennikarz śledczy:
Brak towaru
67.00
Opinie
Dostępność 0 sztuk

Narcyzm to tylko przykrywka, a jego modus operandi to kraść, niszczyć i zabijać. To, co psychologia nazywa narcystycznym zaburzeniem osobowości, ma swoją drugą, o wiele mroczniejszą stronę, znaną ludzkości od najwcześniejszych wieków. Upadły anioł, zły duch czy – nazywając rzeczy po imieniu wprost – demon – pojawia się w naszym życiu w jednym celu: abyśmy upadli i nie zaznali zbawienia.

Setki rozmów przeprowadzonych z klientami, tysiące godzin analizy udostępnionych mi materiałów (zarówno w ramach przekazanych mi zleceń, jak i akt własnych spraw) w połączeniu z dekadami spędzonymi w bliskim otoczeniu ludzi będących pod głębokim wpływem zła pozwoliły mi w końcu dostrzec, że zło jest mocno spersonalizowane, a diabeł istnieje. Te same historie, te same schematy i te same działania u przedstawicieli aparatu władzy wymagały uzyskania przeze mnie odpowiedzi na następujące pytanie – jakie jest pomiędzy tym wszystkim powiązanie i kto tym wszystkim steruje? Jestem za mały, by działały przeciwko mnie jakieś lokalne układy, a zarazem posunięcia kierowane przeciwko mnie są zbyt zorganizowane i jednokierunkowe, by uznać je za przypadkowe.

Przedstawiam Ci na własnym przykładzie, jak diabeł potrafi latami przygotowywać inteligentne intrygi po to, by w najbardziej dogodnym momencie próbować doprowadzić Ciebie do klęski. Niestety, batalie, z jakimi się zmierzam od ostatnich dziesięciu lat, oraz niezliczone przykłady osób, które przyszły do mnie o pomoc, nie pozostawiają mi cienia wątpliwości, że nie toczymy walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw zwierzchnościom, przeciw władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw duchowym pierwiastkom zła na wyżynach niebieskich.

Niniejsza książka niech stanowi swego rodzaju drogowskaz dla tych, którzy zaangażowani w walkę z toksycznym i zajadłym przeciwnikiem poszukują odpowiedzi – z kim tak naprawdę mają do czynienia. Precyzyjne określenie wroga i jego możliwości daje nam szanse na podjęcie odpowiednich kroków zaradczych, gdy działanie po omacku nie przynosiło do tej pory satysfakcjonujących rezultatów.

Nazywam się Paweł Panufnik i na co dzień pomagam ludziom wyrwać się z piekła.

 

Planowana data wydania książki - czwarty kwartał 2024 roku.

 

 

image

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia