• Metafizyka - Pamięć miejscowa - jak emocje zakotwiczają się w naszym otoczeniu.

99.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
Realizacja w terminie natychmiast
Dostępność 9 sztuk

Podczas mojego wystąpienia opowiadam jak udało mi się ustalić, że miejsca w których przebywamy nawet tymczasowo, przyjmują nasze myśli i emocje. Co więcej zobrazowałem na własnych licznych przykładach, że miejsca te mogą mieć istotny wpływ na kolejne osoby w nich przebywające.

 

Zaczniesz świadomie obserwować siebie w różnych miejscach, które są naładowane pozytywnymi wibracjami, będziesz w stanie świadomie je wykorzystać do własnego wzrostu. 


Nagranie trwa prawie dwie godziny.

 Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "metafizyka"

Wyślij mi wówczas maila ze zgłoszeniem na pawel@pawelpanufnik.pl

Przedstawię Tobie kilka historii z mojego życia, które pozwoliły mi postawić tezę, że miejsca chłoną emocje, a co więcej potrafią przez dziesięciolecia oddziaływać na kolejne osoby, które znajdą się w danym obszarze, opowiem Ci między innymi o tym:


 • Jak mój przyjaciel odegrał nieświadomie rolę mego ojca i pewną specyficzna scenę z mojego życia sprzed 30 lat.
 • Jak lampa wisząca wyrwała hak z sufitu w momencie gdy pod nią przechodziłem w pokoju w którym lata wcześniej powiesił się syn gospodarza.
 • Jaki huk wybudził mnie kiedyś w tym samym pokoju w środku nocy i co odkryłem następnego dnia. 
 • Jak mieszkanie, w którym obecnie mieszkam wybrało mnie i co ma z tym wszystkim wspólnego lokalny pub naprzeciwko moich okien, mój dziadek, Kanada i rok 1998.
 • Jak pewna kobieta uszkodziła moje auto zaparkowane na parkingu, jak to sobie intensywnie wyobrażałem kilka tygodni wstecz oraz co ma z tym wspólnego osa, która od lat tkwiła w jednej z moich lamp.
 • Dlaczego zapukała do mnie policja w kwietniu ubiegłego roku i jak przewidziałem te zdarzenie co do dnia 14 miesięcy wcześniej.
 • Jak udało mi się dotknąć źródła i wykorzystać moment gdy okoliczności sprzyjały by dotknąć wewnętrznego dziecka.

 

Co zyskasz dzięki powyższemu? Jeżeli nie interesują Ciebie tematy związane z metafizyką to na pewno traktując moje opowieści w kategoriach ciekawostki miło spędzisz czas. Jeżeli natomiast przeniesiesz moje doświadczenie na swoje życie, zaczniesz dostrzegać w swoim otoczeniu miejsca i zachowania z nim związane, będziesz w stanie bardziej świadomie spojrzeć na schematy i postępowania swoje i ludzi wokół. Zaczniesz zadawać sobie pytanie, co Ciebie ciągnie w dane miejsce lub dlaczego od niego uciekasz, może dom rodzinny?

 • Właśnie skończyło się nasze spotkanie z Pawłem o metafizyce i pamięci miejscowej i jestem pod wrażeniem . Tematy rzadko poruszane , często tabu za to jedyne w swoim rodzaju . Fizyka kwantowa, duchowość , psychologia , znaczenie intencji ....to tylko niektóre z poruszonych tematów . Do tego fajna, sympatyczną grupa uczestników . Będę wracała po więcej 🙂. Polecam .
  Renata (2022-06-08)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Na vebinarze czułam się tak , jakbyśmy wszyscy spotkali się u dobrego znajomego . Paweł w sposób jasny , przejrzysty i zrozumiały dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniami. Wspaniała atmosfera, każdy z uczestników miał okazję żeby się wypowiedzieć w danym temacie . Na pewno gdyby była taka możliwość rozmawiałabym jeszcze i jeszcze 🙂 . Z całego serca polecam 👌
  Sara (2022-06-08)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Nie mogłam doczekać się tego spotkania on-line. I nie zawiodłam się! :-) Spotkanie przeprowadzone w miłej atmosferze, spora dawka wiedzy i wymiana doświadczeń. Bardzo pozytywne odczucia. Ciekawe tezy wysnute przez organizatora, poparte doświadczeniem (Pawła i innych uczestników). Paweł jest bardzo ciepłą osobą, z dużą wrażliwością i rzetelną wiedzą oraz jest dobrym motywatorem :-) Spędziłam super czas w bardzo miłym gronie, dowiedziałam się ciekawych, wartościowych rzeczy. Zdecydowanie polecam 👍
  Marta (2022-06-08)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia