• Metafizyka - Pamięć miejscowa - jak emocje zakotwiczają się w naszym otoczeniu.

199.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
(3)
Realizacja w terminie natychmiast
Dostępność 10 sztuk

Podczas mojego wystąpienia opowiadam jak udało mi się ustalić, że miejsca w których przebywamy nawet tymczasowo, przyjmują nasze myśli i emocje. Co więcej zobrazowałem na własnych licznych przykładach, że miejsca te mogą mieć istotny wpływ na kolejne osoby w nich przebywające.

 

Zaczniesz świadomie obserwować siebie w różnych miejscach, które są naładowane pozytywnymi wibracjami, będziesz w stanie świadomie je wykorzystać do własnego wzrostu. 


Nagranie trwa prawie dwie godziny.

 Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "metafizyka"

Wyślij mi wówczas maila ze zgłoszeniem na pawel@pawelpanufnik.pl

Przedstawię Tobie kilka historii z mojego życia, które pozwoliły mi postawić tezę, że miejsca chłoną emocje, a co więcej potrafią przez dziesięciolecia oddziaływać na kolejne osoby, które znajdą się w danym obszarze, opowiem Ci między innymi o tym:


  • Jak mój przyjaciel odegrał nieświadomie rolę mego ojca i pewną specyficzna scenę z mojego życia sprzed 30 lat.
  • Jak lampa wisząca wyrwała hak z sufitu w momencie gdy pod nią przechodziłem w pokoju w którym lata wcześniej powiesił się syn gospodarza.
  • Jaki huk wybudził mnie kiedyś w tym samym pokoju w środku nocy i co odkryłem następnego dnia. 
  • Jak mieszkanie, w którym obecnie mieszkam wybrało mnie i co ma z tym wszystkim wspólnego lokalny pub naprzeciwko moich okien, mój dziadek, Kanada i rok 1998.
  • Jak pewna kobieta uszkodziła moje auto zaparkowane na parkingu, jak to sobie intensywnie wyobrażałem kilka tygodni wstecz oraz co ma z tym wspólnego osa, która od lat tkwiła w jednej z moich lamp.
  • Dlaczego zapukała do mnie policja w kwietniu ubiegłego roku i jak przewidziałem te zdarzenie co do dnia 14 miesięcy wcześniej.
  • Jak udało mi się dotknąć źródła i wykorzystać moment gdy okoliczności sprzyjały by dotknąć wewnętrznego dziecka.

 

Co zyskasz dzięki powyższemu? Jeżeli nie interesują Ciebie tematy związane z metafizyką to na pewno traktując moje opowieści w kategoriach ciekawostki miło spędzisz czas. Jeżeli natomiast przeniesiesz moje doświadczenie na swoje życie, zaczniesz dostrzegać w swoim otoczeniu miejsca i zachowania z nim związane, będziesz w stanie bardziej świadomie spojrzeć na schematy i postępowania swoje i ludzi wokół. Zaczniesz zadawać sobie pytanie, co Ciebie ciągnie w dane miejsce lub dlaczego od niego uciekasz, może dom rodzinny?