• Narcyz czy Demon? Z kim mamy do czynienia?

99.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
Realizacja w terminie natychmiast
Dostępność 25 sztuk

Podczas tego wykładu przedstawię Ci dokładnie, że mając do czynienia z narcyzem źródłowym tak naprawdę ścieramy się bezpośrednio z demonem w ludzkiej skórze. Powiem Ci też co możemy będąc uzbrojeni w tę wiedzę zrobić.

Nagranie trwa godzinę i dwadzieścia minut. 

Dzięki moim wskazówkom i doświadczeniom uda Ci się skuteczniej rozpoznawać niewłaściwych ludzi na swojej drodze i jeszcze lepiej sobie z nimi radzić.

Fałszywy prorok:

Cała twarz tego "pastora" aż kipi od demonizmu, zwróć uwagę jak przy niewygodnym pytaniu zmienia się cała oblicze 3:20


Wypędzanie demona w restauracji:

Zwróć uwagę na zmianę twarzy i głos w 0:45


 

Przedstawię Tobie kilka historii z mojego życia, które pozwoliły mi postawić tezę, że narcyz to nikt inny jak demon, który pojawił się w naszym życiu, pytanie brzmi dlaczego? No właśnie ta kwestia od lata nie dawała mi spokoju i teraz po setkach rozmów jakie odbyłem z moimi klientami, po niezliczonych analizach i dogłębnych przemyśleniach, zrozumiałem, że jest w tym logika dlaczego taki osobnik pojawia się w naszym życiu.


 

 • Przyznaję, że bardzo czekałam na ten materiał. Z niecierpliwością i wypiekami na twarzy. Liczyłam na to, że kolejny raz dowiem się czegoś istotnego dla mnie, co rozwieje moje wątpliwości, i być może ugruntuje pewne moje przekonania i rzuci kolejne światło na moją mroczną drogę, którą nieświadomie wybrałam.
  Oczekiwałam i nie zawiodłam się. Mogę teraz powiedzieć, że na swojej drodze widzę światełko w tunelu. Rozwiązanie jest tuż za rogiem, w miejscu, którego raczej bym się nie spodziewała./ choć jakieś 20 lat temu to i owo 'obiło mi się to o uszy'/.
  Myślę, że jest to bardzo ciekawe spojrzenie na sprawę, które w tym szczególnym przypadku: batalii z narcyzem- należy wypróbować.
  Sama jestem w temacie, ponieważ mam do czynienia prawdopodobnie z narcyzem źródłowym. Od kilku lat toczą się rozprawy sądowe. Wydają się nie mieć końca.
  Kiedy mój związek z narcyzem stracił swój blask i czar, przerażając się w koszmar, nie potrafiłam zrozumieć co było tego przyczyną? Dlaczego mój ukochany nagle tak się odmienił?
  Kochałam, więc chciałam za wszelką cenne ratować nasze małżeństwo, /pomimo zaistniałej przemocy domowej./Tym bardziej, że na świat miało przyjść dziecko potrzebujące obojga kochających się rodziców.
  Jak pewnie się domyślacie: nie udalo się. Ale już teraz wiem dlaczego. Wiem, również dlaczego mój wymażony związek zmienil się w koszmar a mój współmażonek z Anioła Swiatlości przeistoczył się w 'demona zniszczenia'.
  Wreszcie dowiedzialam się z kim mam do czynienia i jak wyjść z tego impasu, za co jestem niezmiernie wdzięczna Panu Pawłowi.
  Jestem osobą wierzącą w Pana Jezusa Chrystusa a co za tym idzie nie brakuje mi wiary również w tę drugą 'mroczną stronę mocy'. Pismo Święte potwierdza istnienie obydwu i ma to swoje odzwierciedlenie w realnym życiu każdego z nas.
  Świetny materiał, Panie Pawle, dziękuję z całego serca i gratuluję wnikliwości wiary i odwagi, wytrwałości i hartu ducha. Pozdrawiam serdecznie A.D.
  Agnieszka (2022-10-08)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia