• Konsultacja indywidualna bez porady prawnej

Czas trwania konsultacji:
Konsultacja na dziś:
Konsultacja weekend/święta:
Wspieram projekt - Niezależny dziennikarz śledczy:
299.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
Dostępność 66 sztuk

Rozwiązywanie problemów to moja domena. Pozwól, że pomogę Ci z Twoimi. Jeżeli chciałbyś przedyskutować ze mną swój konkretny problem, zapraszam do rozmowy, podczas której poruszymy nurtującą Ciebie kwestię. Jeżeli po tej rozmowie uznasz, że chcesz kontynuować ze mną spotkania, przygotuję dla Ciebie konkretny plan działania.

Wszystkie konsultacje są chronione tajemnicą dziennikarską. Rozmowa trwa minimum godzinę.

Kliknij i posłuchaj recenzji jednej z moich klientek.

Uwaga - niniejsza usługa nie obejmuje porady prawnej. Jeżeli chciałbyś porozmawiać na temat sprawy sądowej czy toczącego się innego postępowania, lub nosisz się z zamiarem zainicjowania takiego, skorzystaj z tej konsultacji:

Konsultacja indywidualna + porada prawna

Jednym z darów jakie posiadam, jest wyjątkowa zdolność do bardzo szybkiej analizy i łączenia faktów. Służę Tobie pomocą w najtrudniejszych sprawach. Gdy miałem 12 lat moja babka, narcyz źródłowy, bardzo niebezpieczna osoba, pod pretekstem mojego "dobra" wysłała mnie do ojca do Kanady, któremu wmówiła, że jestem tak nieposłuszny, że jest mi potrzebna męski rygor. Dziś wiem, że byłem po prostu zagrożeniem, ponieważ mogłem obnażyć jej paskudne mechanizmy działania. Skutecznie pomagam w trudnych sprawach Sądowych.

Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu życiowemu zyskujesz:

  • wsparcie w starciu z toksycznym przeciwnikiem,
  • metody na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami,
  • narzędzia do ochrony przed toksycznymi relacjami,

Ode mnie dowiesz się jak:

  • przedstawić swoją argumentację tak by zostać wysłuchanym,
  • świadomie obserwować siebie by nie doszło do powrotów destrukcyjnych zachowań,
  • wyeliminować wewnętrznego sabotażystę i odciąć się od toksycznych relacji i sytuacji raz na zawsze,

Podczas konsultacji nie zapoznaję się z żadnymi dokumentami klientów. Konsultacja i analiza dokumentów to osoby produkt dostępny pod tym adresem: https://pawelpanufnik.pl/analiza-akt-sprawy-z-omowieniem

image

 

image

 

image

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 03 1140 2004 0000 3002 8497 2438 tytułem "konsultacja indywidualna"

Dostępne godziny spotkań:

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.* Nied.*
13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 09:00 do 18:00 18:00 do 20:00  20:00 do 22:00

Konsultacje na żywo w Szczecinie prowadzę od poniedziałku do czwartku od godziny 16:00 do 21:00 a w piątki od 16:00 do 18:00.

Pamiętaj proszę, że gdy w danym dniu konsultację prowadzę np. do godziny 21:00, jest to czas zakończenia naszego spotkania.

Konsultacje umawiam z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem. Spotkanie tego samego dnia to koszt +100 złotych

* Konsultacje indywidualne w soboty i niedziele oraz poza wyznaczonym czasem to koszt +100 złotych,

*Konsultacje w święta lub podczas mojego urlopu to koszt +100 złotych

W przypadku gdy wykupisz jednorazowo kilka godzin konsultacji, możesz je wykorzystać na jednym spotkaniu lub też rozłożyć na kilka sesji. Warunkiem realizacji zamówienia jest systematyczność spotkań - co najmniej raz w miesiącu. Daje to Tobie gwarancję, że będę na bieżąco wdrożony w Twoją sprawę.

 

Kalendarz do umawiania konsultacji: Calendly

Konsultacje prowadzę na żywo w Szczecinie oraz online poprzez whatsapp, skype lub zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia