• Konsultacja indywidualna - 60 minut

200.00
sztuk Do przechowalni
Opinie

Rozwiązywanie problemów to moja domena. Pozwól, że pomogę Ci z Twoimi. Jeżeli chciałbyś przedyskutować ze mną swój konkretny problem, zapraszam do rozmowy, podczas której poruszymy nurtującą Ciebie kwestię. Jeżeli po tej rozmowie uznasz, że chcesz kontynuować ze mną spotkania, przygotuję dla Ciebie konkretny plan działania i ofertę.

 


Zyskujesz:

 • moje bogate doświadczenie życiowe,
 • metody na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami,
 • narzędzia do ochrony przed toksycznymi relacjami,
 • wsparcie na lata,

 

Ode mnie dowiesz się jak:

 • wyeliminować wewnętrznego sabotażystę,
 • świadomie obserwować siebie by nie doszło do powrotów destrukcyjnych zachowań,
 • odciąć się od toksycznych relacji i sytuacji raz na zawsze,

 

image

 

image

 

image

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "konsultacja"

Dostępne godziny spotkań:

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.* Nied.*
13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 09:00 do 18:00 18:00 do 20:00  20:00 do 22:00

Konsultacje na żywo w Szczecinie prowadzę od poniedziałku do czwartku od godziny 16:00 do 21:00 a w piątki od 16:00 do 18:00.

Pamiętaj proszę, że gdy w danym dniu konsultację prowadzę np. do godziny 21:00, jest to czas zakończenia naszego spotkania.

Konsultacje umawiam z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem. Spotkanie tego samego dnia to koszt +50%

* Konsultacje indywidualne w soboty i niedziele oraz poza wyznaczonym czasem to koszt +50%,

*Konsultacje w święta lub podczas mojego urlopu to koszt +100%

 

Kalendarz do umówienia konsultacji: Calendly

Konsultacje prowadzę na żywo w Szczecinie oraz online poprzez whatsapp, skype lub zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image

 • Dziękuję❤️ Czułam się zrozumiana. Mialam poczucie, że rozmawiam z Osobą, która swoje wypowiedzi opiera na doświadczeniu, a nie jedynie książkach. Potrafisz tak mówić, że nawet, gdy się słyszy "ty za nic nie bierzesz odpowiedzialności", nie da się na Ciebie obrazić. Ważny był też temat mojej relacji z Córką. Ponadto otrzymałam informacje o mojej Rodzinie. Zmieniają one obraz mojego Rodzeństwa na lepszy, a tym samym wpływają na lepsze relacje z Nimi. Potwierdzają też moje zdanie o Mamie, w które trudno mi było do końca uwierzyć, bo całe życie kreowała się na ofiarę i świętą. No i mnie. Patrząc na moje życie "zadziorna" pasuje idealnie, choć nikt dotąd tak mnie nie określił. Cena jak najbardziej adekwatna do usługi.
  Marta (2022-04-19)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Cudowny człowiek, z ogromna wiedzą, niespotykaną empatią, wrażliwością. Pierwszy raz w życiu, poczułam, że ktoś naprawdę mnie rozumie. Uczęszczam do Pawła na konsultacje od 5 miesięcy i widzę ogromne zmiany, moje podejście do niektórych sytuacji zmienia się, staje się silniejszą osobą. Uświadomił mi gdzie jest problem, na wiele spraw patrzę zupełnie inaczej, zmieniam swoje myślenie i nastawienie, dzięki czemu jest mi łatwiej (nie wiedziałam, że tak można 😁) analizuje, tłumaczy krok po kroku jak robić aby było lepiej 😊. Z każdego spotkania wynoszę coś nowego, czuje się silniejsza. Dziękuje Pawłowi za to wszystko ❤️ Jestem ogromnie wdzięczna za jego wsparcie. Dziękuje losowi, ze mogłam poznać takiego człowieka. Z czystym sercem polecam ❤️
  J. (2022-04-18)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Bardzo profesjonalny i mądry człowiek. Pawle dziękuję za naszą rozmowę która wniosła wiele do spojrzenia na mój problem i pozwoliła uwierzyć że mogę ruszyć dalej i znów cieszyć się życiem. Jestem wdzięczna za tę pozytywną energię i wsparcie i czuję że to działa że można przejść przez toksyczne błoto do czystego i jasnego miejsca i się już nie odwracać. Bardzo dziękuję
  Julia Kowalczyk (2022-03-09)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia