• Analiza dokumentacji z omówieniem

Wspieram projekt - Niezależny dziennikarz śledczy:
2199.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
Dostępność 8 sztuk

W ramach usługi w cenie 2199 złotych, przeglądam do 20 stron przekazanych mi przez Ciebie dokumentów po czym umawiamy się na spotkanie, podczas którego nakreślam Ci optymalny (według mnie) plan działania. Jeżeli chcesz abym przeanalizował większą ilość dokumentacji, skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów i otrzymania ode mnie indywidualnej wyceny.

Podczas konsultacji omawiamy konkretny temat z którym do mnie przyszedłeś. Niezależnie od tego czy sprawa dotyczy postępowania przed Sądem lub innym organem państwowym, masz konkretny problem z daną osobą, przejdziemy przez to wspólnie. Z moim zaangażowaniem i bardzo szerokim, a zarazem bardzo drobiazgowym spojrzeniem na daną kwestię, Twoje szanse na wygraną automatycznie wzrastają. 

Oprócz tego, że przejrzę Twoje akta pod kątem merytorycznym, pomagam również edytować pisma, udzielać odpowiedzi itd., tak by Twoje szanse na uwzględnienie Twoich argumentów znacząco dla Ciebie wzrosły.

Wszystkie konsultacje są chronione tajemnicą dziennikarską.

Kliknij i posłuchaj recenzji jednej z moich klientek.

Zyskujesz:

  • moje bardzo bogate doświadczenie,
  • drobiazgową i skrupulatną analizę Twojej sprawy,
  • solidne wsparcie merytoryczne i emocjonalne w starciu z toksycznym przeciwnikiem,

 

Ta konkretna usługa obejmuje:

  • analizę Twojej konkretnej sprawie i pomoc w stworzeniu najkorzystniejszej dla Ciebie strategii celem rozwiązania problemu,
  • wyłapanie wszelkich nieścisłości i niuansów, które można wykorzystać na Twoją korzyść,
  • przejrzenie konkretnych dokumentów, które to przesyłasz mi na bezpieczną pocztę przed rozmową,
  • konsultację podczas której otrzymasz konkretną informację zwrotną w połączeniu z intensywną burzą mózgów,

Dokumenty przeglądam przed naszym spotkaniem a podczas rozmowy omawiamy szczegółowo wszystkie zagadnienia i prezentuję Ci optymalny plan działania.

 

image

 

image

 

image

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "konsultacja z analizą"

Dostępne godziny spotkań:

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.* Nied.*
13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 09:00 do 18:00 18:00 do 20:00  20:00 do 22:00

Konsultacje na żywo w Szczecinie prowadzę od poniedziałku do czwartku od godziny 16:00 do 21:00 a w piątki od 16:00 do 18:00.

Pamiętaj proszę, że gdy w danym dniu konsultację prowadzę np. do godziny 21:00, jest to czas zakończenia naszego spotkania.

Konsultacje umawiam z co najmniej 2 dniowym wyprzedzeniem. Spotkanie tego samego dnia to koszt +200 złotych.

* Konsultacje kwalifikowane w soboty i niedziele oraz poza wyznaczonym czasem to koszt +300 złotych.

*Konsultacje w święta lub podczas mojego urlopu to koszt +300 złotych.

W przypadku gdy wykupisz jednorazowo kilka godzin konsultacji, możesz je wykorzystać na jednym spotkaniu lub też rozłożyć na kilka sesji. Warunkiem realizacji zamówienia jest systematyczność spotkań - co najmniej raz w miesiącu. Daje to Tobie gwarancję, że będę na bieżąco wdrożony w Twoją sprawę.

 

Kalendarz do umawiania konsultacji: Calendly

Konsultacje prowadzę na żywo w Szczecinie oraz online poprzez whatsapp, skype lub zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia