• Konsultacja indywidualna

Czas trwania konsultacji:
Konsultacja na dziś:
Konsultacja weekend/święta:
Wspieram projekt - Niezależny dziennikarz śledczy:
499.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
Dostępność 10 sztuk

Rozwiązywanie problemów to moja domena. Pozwól, że pomogę Ci z Twoimi. Jeżeli chciałbyś przedyskutować ze mną swój konkretny problem, zapraszam do rozmowy, podczas której poruszymy nurtującą Ciebie kwestię. Jeżeli po tej rozmowie uznasz, że chcesz kontynuować ze mną spotkania, przygotuję dla Ciebie konkretny plan działania.

Pomagam w trudnych sprawach rodzinnych oraz karnych. Powiem Ci jak podważyć opinie OZSS lub innych biegłych w sprawach cywilnych oraz karnych.

Wszystkie konsultacje są chronione tajemnicą dziennikarską. Rozmowa trwa minimum godzinę.

Kliknij i posłuchaj recenzji jednej z moich klientek.

Jednym z darów jakie posiadam, jest wyjątkowa zdolność do bardzo szybkiej analizy i łączenia faktów. Służę Tobie pomocą w najtrudniejszych sprawach. Gdy miałem 12 lat moja babka, narcyz źródłowy, bardzo niebezpieczna osoba, pod pretekstem mojego "dobra" wysłała mnie do ojca do Kanady, któremu wmówiła, że jestem tak nieposłuszny, że jest mi potrzebna męski rygor. Dziś wiem, że byłem po prostu zagrożeniem, ponieważ mogłem obnażyć jej paskudne mechanizmy działania. Skutecznie pomagam w trudnych sprawach Sądowych.

Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu życiowemu zyskujesz:

 • wsparcie w starciu z toksycznym przeciwnikiem,
 • metody na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami,
 • narzędzia do ochrony przed toksycznymi relacjami,

Ode mnie dowiesz się jak:

 • przedstawić swoją argumentację tak by zostać wysłuchanym,
 • świadomie obserwować siebie by nie doszło do powrotów destrukcyjnych zachowań,
 • wyeliminować wewnętrznego sabotażystę i odciąć się od toksycznych relacji i sytuacji raz na zawsze,

Podczas konsultacji nie zapoznaję się z żadnymi dokumentami klientów. Konsultacja i analiza dokumentów to osoby produkt dostępny pod tym adresem: https://pawelpanufnik.pl/analiza-akt-sprawy-z-omowieniem

image

 

image

 

image

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "konsultacja indywidualna"

Dostępne godziny spotkań:

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.* Nied.*
13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 09:00 do 18:00 18:00 do 20:00  20:00 do 22:00

Konsultacje na żywo w Szczecinie prowadzę od poniedziałku do czwartku od godziny 16:00 do 21:00 a w piątki od 16:00 do 18:00.

Pamiętaj proszę, że gdy w danym dniu konsultację prowadzę np. do godziny 21:00, jest to czas zakończenia naszego spotkania.

Konsultacje umawiam z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem. Spotkanie tego samego dnia to koszt +100 złotych

* Konsultacje indywidualne w soboty i niedziele oraz poza wyznaczonym czasem to koszt +100 złotych,

*Konsultacje w święta lub podczas mojego urlopu to koszt +100 złotych

W przypadku gdy wykupisz jednorazowo kilka godzin konsultacji, możesz je wykorzystać na jednym spotkaniu lub też rozłożyć na kilka sesji. Warunkiem realizacji zamówienia jest systematyczność spotkań - co najmniej raz w miesiącu. Daje to Tobie gwarancję, że będę na bieżąco wdrożony w Twoją sprawę.

 

Kalendarz do umawiania konsultacji: Calendly

Konsultacje prowadzę na żywo w Szczecinie oraz online poprzez whatsapp, skype lub zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image

 • Paweł Panufnik! Dałabym Ci medal za mistrzostwo w analizie mojej sytuacji. Miałeś rację!! Zerwałam kontakt z... i od razu jest lepiej! Nie mam nawet ochoty,by uśmierzyć ból istnienia. Bardzo Ci dziękuję Paweł,że podszedłeś do mnie z sercem na dłoni i tak niesamowitą mądrością życiową. Jestem już o kilka kroków dalej. Czuję,że kroki już nie długo będą milowe...po prostu zaczęłam żyć na nowo. Dziękuję,że nie potępiasz,że rozumiesz, wspierasz i dajesz'kopa' do działania!!! Jesteś Wielki !!!!!!
  Anonimowa kobieta (2022-06-06)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Dziękuję❤️ Czułam się zrozumiana. Mialam poczucie, że rozmawiam z Osobą, która swoje wypowiedzi opiera na doświadczeniu, a nie jedynie książkach. Potrafisz tak mówić, że nawet, gdy się słyszy "ty za nic nie bierzesz odpowiedzialności", nie da się na Ciebie obrazić. Ważny był też temat mojej relacji z Córką. Ponadto otrzymałam informacje o mojej Rodzinie. Zmieniają one obraz mojego Rodzeństwa na lepszy, a tym samym wpływają na lepsze relacje z Nimi. Potwierdzają też moje zdanie o Mamie, w które trudno mi było do końca uwierzyć, bo całe życie kreowała się na ofiarę i świętą. No i mnie. Patrząc na moje życie "zadziorna" pasuje idealnie, choć nikt dotąd tak mnie nie określił. Cena jak najbardziej adekwatna do usługi.
  Marta (2022-04-19)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Cudowny człowiek, z ogromna wiedzą, niespotykaną empatią, wrażliwością. Pierwszy raz w życiu, poczułam, że ktoś naprawdę mnie rozumie. Uczęszczam do Pawła na konsultacje od 5 miesięcy i widzę ogromne zmiany, moje podejście do niektórych sytuacji zmienia się, staje się silniejszą osobą. Uświadomił mi gdzie jest problem, na wiele spraw patrzę zupełnie inaczej, zmieniam swoje myślenie i nastawienie, dzięki czemu jest mi łatwiej (nie wiedziałam, że tak można 😁) analizuje, tłumaczy krok po kroku jak robić aby było lepiej 😊. Z każdego spotkania wynoszę coś nowego, czuje się silniejsza. Dziękuje Pawłowi za to wszystko ❤️ Jestem ogromnie wdzięczna za jego wsparcie. Dziękuje losowi, ze mogłam poznać takiego człowieka. Z czystym sercem polecam ❤️
  J. (2022-04-18)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Bardzo profesjonalny i mądry człowiek. Pawle dziękuję za naszą rozmowę która wniosła wiele do spojrzenia na mój problem i pozwoliła uwierzyć że mogę ruszyć dalej i znów cieszyć się życiem. Jestem wdzięczna za tę pozytywną energię i wsparcie i czuję że to działa że można przejść przez toksyczne błoto do czystego i jasnego miejsca i się już nie odwracać. Bardzo dziękuję
  Julia Kowalczyk (2022-03-09)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia