• Jak pokonać narcyza w sądzie - Rozmowy z adwokatem.

Wspieram projekt - Niezależny dziennikarz śledczy.
899.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
Realizacja w terminie natychmiast

Jak pokonać narcyza przed Sądem.

Spotkanie z adwokatem

Z uwagi na kolejne prośby jakie otrzymuje w celu powtórzenia wykładu, będzie część druga. Otrzymasz zapis z pierwszej edycji wydarzenia, a dodatkowo podczas spotkania będzie obecny adwokat, który od wielu lat wspiera mnie w licznych bataliach, które toczę z narcystycznymi osobnikami w wielu Sądach - który to będzie odpowiadał na Twoje indywidualne pytania.

Zapisując się na wydarzenie, otrzymasz podczas wykładu na żywo odpowiedzi na pytania w Twojej konkretnej sprawie oraz dodatkowo poradę prawną (do 30 minut) gratis!

Dodatkowo otrzymasz zapis z poprzedniego 6 godzinnego wykładu w formie nagrania, przedstawiam Ci na własnym przykładzie dokładnie mechanizmy jakie stosuje narcyz w Sądzie i jak temu się możesz przeciwstawić. Przechodziłem z narcyzem przez różne postępowania, od cywilnych i rodzinnych na karnych kończąc i wiem dokładnie, jakie to uczucie, gdy jesteś zaszczuty i doprowadzony do granic szaleństwa.

Podpowiem Ci rzeczy jakich nie usłyszysz nigdy od swojego adwokata, jakie sztuczki prawnicze możesz zastosować - sztuczki, których nauczyłem się bacznie obserwując poczynania adwokata moich przeciwników. Dam Ci narzędzia, które dadzą Ci przewagę w batalii sądowej.

Co więcej otrzymasz ode mnie przykładową argumentację jaką należy stosować by być bardzo skutecznym.

Powiem Ci jakich błędów unikać oraz jak walczyć o swoje!

Wykład odbędzie się w środę 29 czerwca od godziny 19:00 do godziny 22:00

Podczas pierwszej godziny poruszę tematy, które pominąłem w pierwszej edycji (nagranie z pierwszej edycji otrzymasz w momencie zakupu), a od godziny 20:00 do godziny 22:00 na Wasze pytania będzie odpowiadał adwokat, specjalizujący się w walce z toksycznymi przeciwnikami.

 Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "Jak pokonać narcyza w Sądzie. Część II - spotkanie z adwokatem"

Wyślij mi wówczas maila a ja prześlę Ci nagrania i materiały.

Wykupując dostęp do tego szkolenia, otrzymasz możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania.

 • Jak najkorzystniej ugrać dla siebie alimenty zarówno gdy jesteś stroną powodową jak i pozwanym,
 • Jak przygotować się do postępowania rodzinnego w zakresie opieki nad dzieckiem,
 • Jak przygotować się do sprawy rozwodowej,
 • Jak przygotować się do podziału majątku,
 • Jak skutecznie złożyć zawiadomienie do prokuratury i zostać wysłuchanym,
 • Jak szybko i skutecznie uzyskać zakaz zbliżania,
 • Jak sobie poradzić z nękaniem i znęcaniem zarówno psychicznym jak i fizycznym;
 • Jak zablokować sprzedaż dowolnej nieruchomości z księgą wieczystą by uniemożliwić dłużnikowi upłynnienie majątku,
 • Jak wiarygodnie wypaść przed biegłymi oraz podczas przesłuchań,
 • Jak zastosować technologię na swoją korzyść, jakie aplikacje warto mieć zainstalowane i jakie funkcje, które w dłuższe perspektywie mogą uratować Ciebie od wyroku skazującego i jak skutecznie się bronić przed bezpodstawnymi zarzutami,
 • Jak zastosować powyższe by stanowiły dowód winy strony przeciwnej,
 • I wiele wiele innych tematów poruszonych podczas spotkania,

Co zyskasz dzięki powyższemu? Będziesz przygotowany na stawienie czoła narcystycznemu przeciwnikowi i zyskasz taktyczną przewagę. Walka z takim demonem wymaga kunsztu, odwagi, cierpliwości i determinacji. Wymaga też zastosowania pewnej taktyki by wykorzystać narcyza słabe strony przeciwko jemu samemu, by ostatecznie sam się obnażył.

Pamiętaj, wygrana z narcyzem jest możliwa!

 

image


 • Niezależnie od etapu zmagań z osobą z narcystycznymi zaburzeniami osobowości, na jakim się znajdujesz, w tym materiale znajdziesz zarówno wskazówki natury ogólnej, jak i podpowiedzi szczegółowych rozwiązań. Konflikt z narcyzem zazwyczaj jest wielotorowy, toczy się w sprawach cywilnych, rodzinnych i karnych, a Paweł porusza te jego aspekty. Bazuje przy tym na swoim wieloletnim doświadczeniu w potyczkach, żeby nie powiedzieć wojnach z narcyzami. Nie ma nic cenniejszego niż tego rodzaju wiedza, pokazująca ich mechanizmy działania i możliwe sposoby obrony przed nimi, a czasem również ataku, gdy Twoje prawa są permanentnie łamane. Większości tych wskazówek nie usłyszysz od swojego pełnomocnika, który skupia się na sprawach znajdujących się już w sądzie, a przy tym najczęściej nie zna się na tym zaburzeniu osobowości. Paweł podpowiada jak działać w codziennym życiu i w toku postępowań przed organami ścigania czy wymiaru sprawiedliwości, ale też czego się wystrzegać. Bezcenna wiedza !
  Agata B. (2022-05-23)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Każdy z Nas ma swoje piekło stworzone przez chorą rzeczywistość narcyza .Uczestnicząc w tym szkoleniu zdałam sobie sprawę, że nie tylko mnie to spotkało i wsparcie ze strony grupy było bardzo budujące... Szkolenie ,które prowadzi Paweł jest inwestycją we własny rozwój osobisty w walce z tak trudnym przeciwnikiem jakim jest narcyz. Wiedza oparta na własnych doświadczeniach jest jedną z cenniejszych jakie można dostać od drugiego człowieka. Nie nauczysz się tego czytając suche fakty. Dla mnie kontakt z Pawłem był kolejnym krokiem do wolności. Dużo cennych uwag i narzędzi, które mogę zastosować w przyszłości .Szczegóły, których bym nie zauważyła sama. Jeśli wiesz już ,że jesteś gotowy\gotowa na zmianę w swoim życiu. Jeśli marzysz o wolności i spokoju...nie czekaj !Walcz! Paweł pokaże Ci drogę. Reszta w Twoich rękach...
  Karolina B. (2022-05-21)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Paweł jest osobą bardzo kompetentną i podaje wiarygodne informacje poparte własnym doświadczeniem. Angażuje się w udzielaniu informacji i chętnie odpowiada na pytania, czynnie próbuje pomóc. Szkolenie pomocne, a nawet bardzo pomocne dla osób które planują albo nie mają wyjścia do rozwiązania swojego problemu w sądzie. Dużo ważnych informacji, które oszczędzą wiele stresu. Polecam bo łatwiej jest przy tak trudnych zakłamanych sprawach uzyskać oparcie w doświadczeniu innej osoby.
  Iwona (2022-05-20)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Paweł wie o czym mówi. Swoje warsztaty opiera nie tylko na doświadczeniu własnym, ale też ludzi, którym pomaga. Jest bardzo dobrze przygotowany. Przekazuje dużo praktycznej wiedzy. Nie straciłam ani chwili, a warsztaty trwały w sumie 6 godzin. Dziękuję Ci Pawle. Twoje zaangażowanie i postawa dały mi bardzo dużo siły do kolejnych bitew z narcyzem.
  Emilia S. (2022-05-20)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Ciekawe spostrzezenia na bazie wlasnych doświadczeń. Żadnego nabijania w butelkę. Obnażenie trudnego tematu - działań osób narcystycznych. Nie da sie przed nimi zabezpieczyć ale można radzic sobie nawet z granatem. Paweł to pokazuje.
  Milena W. (2022-05-19)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia