• Wrabiany - historia życia, historia prawdziwa. - Przedsprzedaż 2023

Książka z dedykacją:
Wspieram projekt - Niezależny dziennikarz śledczy:
69.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Dostępność 0 sztuk

Na ten dzień czekałem bardzo długo, na ten dzień czekałem praktycznie całe swoje życie i w końcu decyzja o wydaniu książki zapadła. Gdy jednego dnia rozegrałem z niebezpiecznymi ludźmi ryzykowną partię, Ci bez skrupułów nadużyli dostępnych instrumentów prawnych, próbując obrócić moje życie w piekło na ziemi. Kluczowym słowem w tym wszystkim jest "próbując" gdyż paradoksalnie działania moich przeciwników wzniosły mnie na wyżyny, dzięki czemu mam teraz lepszą perspektywę widzenia a i mój przekaz szerzej się niesie.

Moja historia jest pełna wzlotów i upadków. Dowiesz się z niej jak trudne dzieciństwo miało na mnie wpływ w dorastaniu, jaką lekcję wyciągnąłem z pobytu w Kanadzie w wieku lat 12-18 oraz co ma wspólnego z tym wszystkim FBI, ABW i inne rządowe instytucje. 

Opowiem Ci jaką transformację przeszedłem od zorganizowanej grupy przestępczej do dziennikarza śledczego i jak wykorzystuję swoje bogate doświadczenie życiowe by pomagać innym wyrwać się z piekła. 

Niech moje doświadczenie nie pójdzie na marne, a wnioski które wyciągnąłem z ostatnich lat starć służą jako drogowskaz dla Ciebie jak należy postępować a czego się wystrzegać w starciu z toksycznymi osobami. Ci by uchronić swoje mroczne tajemnice gotowi są posłać innych do więzienia, wpędzić do grobu i wysłać wprost do piekła.

Zakupujesz w tym miejscu dwie wersje książki - ebook oraz papierową.

Planowana data wydania książki - druga połowa 2023 roku!

 

 

image