• Uwalnianie po narcyzie

Wykupuję dostęp na:
Wspieram projekt - Niezależny dziennikarz śledczy:
147.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
(1)
Dostępność 100 sztuk

Odejście się od narcyza to dopiero pierwszy krok. W dalszym etapie trzeba takie podjąć decyzje i tak nad sobą pracować by nigdy więcej nie wrócić do starych schematów. Cykl spotkań jak uwolnić się po narcystycznym związku obejmuje pracę nad ciałem, emocjami i duchem. 

Jednym z punktów zwrotnych w moim życiu była terapia grupowa. Gdy w 2014 roku sięgnąłem emocjonalnego dna, po tym jak pewni ludzie którzy pojawili się w moim życiu, oskarżyli mnie o szereg przestępstw, których miałem się rzekomo dopuścić. Ostatecznie zostałem skazany na grzywnę, bo sam w całym tym zaszczuciu popełniłem kilka błędów, które skutkowały tym, że znalazłem się na sali sądowej (więcej na ten temat opiszę w sekcji poświęconej mojemu życiorysowi). Ten okres był tak naprawdę wstępem do największego przełomu w moim życiu. Szukając odpowiedzi na pytania, odwiedzając kolejnych psychiatrów i psychologów trafiłem na terapię grupową, gdzie spędziłem trzy miesiące na dziennym oddziale zaburzeń nerwicowych. To dosłownie uratowało moje życie. Dziś Ci przeciwko tym samym ludziom prowadzone jej z mojego zawiadomienia postępowanie karne w sprawie.

Rozpoczęta wówczas sekwencja zdarzeń doprowadziła do kolejnych przeżyć, co ostatecznie skutkowało rozstaniem i uwolnieniem się od toksycznej relacji w której tkwiłem przez przeszło dekadę. Wówczas zrozumiałem, że odejście z toksycznego związku jest dopiero tak naprawdę początkiem drogi ku uwolnieniu, istnemu wręcz wyzwoleniu. Dziś na podstawie swojego doświadczenia wskazuję drogę jaką warto przejść po odejściu z toksycznej relacji nie tylko po to by się oczyścić ale przede wszystkim by nigdy więcej nie zbudować więzi opartej o nieprawidłowe wartości.

Spotkania będą się odbywały dwa razy w miesiącu w pierwszą oraz trzecią środę miesiąca o godzinie 19:30. Zaczynamy 7 grudnia.

Widzimy się na zamkniętej platformie zoom w bardzo bezpiecznych warunkach a konwencja przedstawia się następująco - Wszystkie spotkania przygotowuję i prowadzę w oparciu o wypracowany latami schemat który sprawdził się zarówno w mojej pracy nad sobą oraz z licznymi osobami, które prowadziłem w ramach prowadzonych konsultacji i warsztatów 1 na 1. Przed każdym spotkaniem będę oczekiwał na nadesłane mi przez was pytania, dotyczące dowolnych zagadnień, które to będę poruszał na każdym kolejnym spotkaniu. Na koniec każdego ze spotkań będziecie mieli okazje się wypowiedzieć i zadać mi pytania uzupełniających. Moje wypowiedzi będą nagrywane, zatem zawsze będziesz mógł powrócić do poruszonych kwestii, lub odtworzyć je w późniejszym czasie jeżeli nie uda Ci się dotrzeć na spotkanie.

 


 

Nasz cykl spotkań online zostanie podzielony na kilka sfer: Fizyczną, Emocjonalną i Duchową. Na początku przyjrzymy się swemu ciału i nauczymy się jak najlepiej można zadbać o siebie na poziomie fizycznym. Później będziemy pracowali nad emocjami oraz traumami i będziemy łączyć się z naszym wewnętrznym dzieckiem. Na sam koniec zajmiemy się naszą sferą duchową, nie mniej istotną od poprzednich dwóch a tak często traktowaną po macoszemu.


image

 

Zyskujesz:

  • moje prowadzenie spotkań i gwarancję merytoryczności tematów,
  • rzetelne prowadzenie krok po krok co przyspieszy i ułatwi Tobie przejście na kolejny poziom,
  • wgląd w siebie dzięki informacjom zwrotnym jakie otrzymasz,
  • spojrzenie na pewne sprawy pod innym kątem i przełożysz to na swoje życie,
  • dostrzeżesz schematy - wówczas łatwiej przyjdzie Ci wprowadzić zmiany,
  • nauczysz się świadomie obserwować siebie by nie doszło do powrotów destrukcyjnych zachowań,
  • odetniesz się od toksycznych relacji i sytuacji raz na zawsze,

Oto kilka z wybranych opinii jakie kliencie wystawili mi podczas licznych konsultacji jakie odbyłem:

 

image

 

image

 

image

 

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "Uwalnianie po narcyzie"

 

Sesje prowadzone są online przez platformę zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image