• Uwalnianie po narcyzie

Wspieram projekt - Niezależny dziennikarz śledczy:
99.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
Dostępność 56 sztuk

Odejście czy też podjęcie decyzji o rozstaniu z narcyzem to pierwszy krok w oswobodzeniu się z toksycznej relacji. Na tym etapie należy podejmować takie kroki i tak nad sobą pracować by nigdy więcej nie wrócić do starych schematów. Spotkanie "Uwalnianie po narcyzie" to wgląd w siebie i praca nad ciałem, umysłem, emocjami i duchem.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 20 kwietnia o godzinie 17:00 i potrwa około 4 godzin.

Widzimy się na zamkniętej platformie Google meet gdzie w bardzo bezpiecznych i komfortowych warunkach poprowadzę was przez wszystkie sfery, które należy dotknąć w pracy nad sobą. Przed spotkaniem a także w jego trakcie będziecie mogli mi zadawać pytania, dotyczące dowolnych zagadnień, które poruszę w drugiej części spotkania gdzie będziemy mogli poprowadzić dyskusję. Spotkanie będzie nagrane, zatem zawsze będziesz mógł do niego powrócić w dowolnym czasie nawet jeżeli nie uda Ci się dotrzeć na spotkanie.

 


 

Na początku przyjrzymy się swemu ciału i nauczymy się jak najlepiej można zadbać o siebie na poziomie fizycznym. Potem przyjrzymy się umysłowi po to by racjonalnie patrzeć na rzeczywistość i podejmować najkorzystniejsze dla siebie decyzję. Kolejny krok to praca nad emocjami oraz traumami, gdzie będziemy łączyć się z naszym wewnętrznym dzieckiem. Na sam koniec zajmiemy się naszą sferą duchową, nie mniej istotną od poprzednich, a tak często traktowaną po macoszemu.


image

 

Zyskujesz:

 • moje rzetelne prowadzenie przez całe spotkanie,
 • lepszy wgląd w siebie i bardziej otwarty pogląd na innych,
 • spojrzenie na sprawy życiowe pod nowym szerokim kątem,
 • dostrzeżesz schematy - wówczas łatwiej przyjdzie Ci wprowadzić zmiany,
 • nauczysz się świadomie obserwować siebie by nie doszło do powrotów destrukcyjnych zachowań,
 • odetniesz się od toksycznych relacji i sytuacji raz na zawsze,

Oto kilka z wybranych opinii jakie kliencie wystawili mi podczas licznych konsultacji jakie odbyłem:

 

image

 

image

 

image

 

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "Uwalnianie po narcyzie"

 

Sesje prowadzone są online przez platformę google meet. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image

 • To miejsce spotkań z Pawłem jako charyzmatycznym prowadzącym osób o podobnych zawirowaniach życiowych, choć na różnych etapach życia i tym samym zróżnicowanej świadomości na temat zmagań z partnerami o narcystycznych zaburzeniach osobowości. Regularna cotygodniowa wymiana poglądów, wiedzy i refleksji, rozmowa o emocjach są bardzo pomocne w samodoskonaleniu się każdego z uczestników, znajdowaniu jak najlepszego kierunku dalszego działania w prywatnym życiu i chronieniu siebie i bliskich. Pozwala na znalezienie zrozumienia, jakiego częstokroć nie jest w stanie dać nawet przyjaciel, jeśli nie miał do czynienia z narcyzami. Sam Paweł trafnie podpowiada każdemu z uczestników wątki wymagające większej uwagi i zastanowienia, by wciąż udoskonalać siebie i jakość swojego życia. Czekam z niecierpliwością na kolejne spotkania z coraz bliższymi mi osobami.
  Agata B. (2022-07-07)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia