• Sesja indywidualna - 4 godziny

999.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Realizacja w terminie 7 dni
Dostępność 10 sztuk

Rozwiązywanie problemów to moja domena. Pozwól, że pomogę Ci z Twoimi. Moją specjalnością jest rozszyfrowywanie "programów" moich klientów, a co za tym idzie wskazuję te sfery Twojego życia, które podświadomie sabotujesz. Podczas rozmowy wyciągam bardzo wiele wniosków i pokazuję dokładnie Tobie co jest źródłem Twoich problemów i przedstawiam Ci bardzo trafną interpretację powodów dla których jesteś w danym punkcie swojego życia oraz przedstawiam Tobie plan naprawczy, który pomagam Tobie wdrożyć.

Niniejsza usługa obejmuje indywidualną sesję, która potrwa 4 godziny podczas, której bardzo dokładnie przyjrzę się Twoim podświadomym zachowaniom, dzięki czemu na żywo otrzymasz bardzo szybką informację zwrotną czym powinieneś się zająć w pierwszej kolejności. Ponieważ spędzę z Tobą praktycznie cały dzień, w miejscu przez Ciebie wskazanym, będę w stanie przyjrzeć się Tobie, w Twoim naturalnym środowisku. Takie spotkanie ma ogromną przewagę nad klasycznymi konsultacjami, ponieważ nie przekazujesz mi swojej perspektywy zdarzeń ze swojego życia, co w jakiś sposób wpływa na jakość przepływu informacji. Jestem dla Ciebie w danym momencie, na bieżąco po to by wyłapać jako obiektywny obserwator te aspekty, których nie widzisz spora ramki własnego obrazka którym jesteś.

Wszystkie sesje są chronione tajemnicą dziennikarską.


Zyskujesz:

  • moje bogate doświadczenie życiowe,
  • metody na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami,
  • narzędzia do ochrony przed toksycznymi relacjami,
  • wsparcie na lata,

 

Ode mnie dowiesz się jak:

  • wyeliminować wewnętrznego sabotażystę,
  • świadomie obserwować siebie by nie doszło do powrotów destrukcyjnych zachowań,
  • odciąć się od toksycznych relacji i sytuacji raz na zawsze,

 

image

 

image

 

image

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "Sesja indywidualna - 4 godziny"

Dostępne godziny spotkań:

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob. Nied.
08:00 do 21:00 08:00 do 21:00 08:00 do 21:00 08:00 do 21:00 08:00 do 18:00 08:00 do 20:00  08:00 do 22:00

Pełna indywidualna sesja odbędzie się w czasie i miejscu przez Ciebie wskazanym, a cena nie obejmuje kosztów dojazdu. W przypadku gdy będę musiał do Ciebie dojechać poza granice miasta Szczecin, do kosztów usługi doliczę 1,50 pln za każdy przejechany kilometr (liczone w obie strony). Istnieje możliwość wykupienia usługi na kilka dni z rzędu, 

Pamiętaj proszę, że gdy w danym dniu konsultację prowadzę np. do godziny 21:00, jest to czas zakończenia naszego spotkania.

Kalendarz do umówienia konsultacji: Calendly

Konsultacje prowadzę na żywo w Szczecinie lub w miejscu przez Ciebie wybranym (za zwrotnym kosztem mojego dojazdu). Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image