• Konsultacja indywidualna - 90 minut

300.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
Realizacja w terminie do 5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Spotkanie Online lub w Szczecinie 0

Rozwiązywanie problemów to moja specjalność. Pozwól, że pomogę Ci z Twoimi. Nasza pierwsza rozmowa pozwoli nam wspólnie zapoznać się z Twoim problemem i ocenić, które kwestie wymagają pracy. Z uwagi na wysokie zaangażowanie emocjonalne z mojej strony pierwsza rozmowa trwa około 90 minut i kosztuje 300 złotych. Każda nasza kolejna konsultacja to koszt 150 złotych za godzinę. 

 

Zyskujesz:

 • moje bogate doświadczenie życiowe,
 • metody na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami,
 • narzędzia do ochrony przed toksycznymi relacjami,
 • wsparcie na lata,

 

Ode mnie dowiesz się jak:

 • wyeliminować wewnętrznego sabotażystę,
 • świadomie obserwować siebie by nie doszło do powrotów destrukcyjnych zachowań,
 • odciąć się od toksycznych relacji i sytuacji raz na zawsze,

 

image

 

image

 

image

 

Konsultacje prowadzę na żywo w biurze mojej Fundacji w Szczecinie, online whatsapp / messenger video. Nie jestem terapeutą, psychologiem czy lekarzem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o bogate doświadczenie życiowe z ostatnich 30+ lat. Ważne - nie świadczę usługi doradztwa. Angażuję się poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania problemów dla moich klientów - zapraszam.

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 94 1140 2004 0000 3902 8192 2037 - tytułem "Pierwsza konsultacja"

Kalendarz do umówienia konsultacji: Calendly

image

 • Dziękuję❤️ Czułam się zrozumiana. Mialam poczucie, że rozmawiam z Osobą, która swoje wypowiedzi opiera na doświadczeniu, a nie jedynie książkach. Potrafisz tak mówić, że nawet, gdy się słyszy "ty za nic nie bierzesz odpowiedzialności", nie da się na Ciebie obrazić. Ważny był też temat mojej relacji z Córką. Ponadto otrzymałam informacje o mojej Rodzinie. Zmieniają one obraz mojego Rodzeństwa na lepszy, a tym samym wpływają na lepsze relacje z Nimi. Potwierdzają też moje zdanie o Mamie, w które trudno mi było do końca uwierzyć, bo całe życie kreowała się na ofiarę i świętą. No i mnie. Patrząc na moje życie "zadziorna" pasuje idealnie, choć nikt dotąd tak mnie nie określił. Cena jak najbardziej adekwatna do usługi.
  Marta (2022-01-06)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Paweł Panufnik! Dałabym Ci medal za mistrzostwo w analizie mojej sytuacji. Miałeś rację!! Zerwałam kontakt z... i od razu jest lepiej! Nie mam nawet ochoty,by uśmierzyć ból istnienia. Bardzo Ci dziękuję Paweł,że podszedłeś do mnie z sercem na dłoni i tak niesamowitą mądrością życiową. Jestem już o kilka kroków dalej. Czuję,że kroki już nie długo będą milowe...po prostu zaczęłam żyć na nowo. Dziękuję,że nie potępiasz,że rozumiesz, wspierasz i dajesz"kopa" do działania!!! Jesteś Wielki !!!!!!
  Anonimowa kobieta (2021-10-26)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie