• Wolontariat

Miło mi przedstawić wszystkim moją pierwszą wolontariuszkę Kamilę. 
Kamila jest gotowa pomóc Wam w trudnych chwilach życiowych, przede wszystkim tam gdzie potrzebujesz wsparcia w trudnej walce w sprawie rodzinnej, batalii o dziecko. Z racji swojego bardzo bogatego doświadczenia i głebokiej empatii Kamila jest gotowa bardzo się zaangażować na Twoją rzecz. 

Screenshot_20221019_191001.jpg
 
Kilka słów od siebie: 
Z wykształcenia jestem technikiem weterynarii, kocham zwierzęta jednak mimo to moim największym zaimteresowowaniem jest psychologia oraz socjologia. Od 15 roku życia zamiast lektur czytałam książki psychologiczne. Pierwsza książka, która przeczytałam to "Człowiek jako istota społeczna". Mam w tym zakresie ogromną wiedzę z uwagi na przeżyte trudne doświadczenia życiowe. Mam również duże doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Przeszłam szkolenie dzięki któremu uzyskałam tytuł. Specj. ds. Sztuki i Kultury. Od wielu lat ludzie zwracają się do mnie o pomoc. Jak wspomniałam z uwagi na trudne doświadczenia zyciowe zapoznałam się również zprawem(kk. i KRiO), co pozwala mi pisać skuteczne pisma procesowe i odwoławcze. 24.11.2022. zadebiutowałam je jako pełnomocnik mojej mamy w sprawie o kontakty z wnuczka, które przez jej ojca są są zarówno mi jak i mame narazie skutecznie utrudniane. Nie poddam się. Walczę z systemem, często powołując się na Konstytucję RP.

To tylko część mojej codziennej walki o prawdę i sprawiedliwość. Podsumowując. Oferuje Wam swoją pomoc oraz wsparcie zarówno w zakresie psychologicznym jak i prawnym. Trzymajmy się razem, a damy radę! :) Łącze wyrazy szacunku i zapraszam do współpracy.

Kamila