• Konsultacja dla par - 120 minut

250.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
Realizacja w terminie do 5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Spotkanie Online lub w Szczecinie 0

Rozwiązywanie problemów to moja specjalność. Pozwól, że pomogę Ci z Twoimi. Jako dziecko dorastałem w wielu dysfunkcyjnych domach i widziałem wiele patologicznych sytuacji. By przetrwać musiałem często jednać zwaśnione strony. Coś co było dla mnie kiedyś walką o przeżycie przekułem dziś na sferę zawodową. Bardzo chętnie zaangażuję się na rzecz Twoją i Twojego partnera byście wypracowali wspólny język w Waszej relacji. Wiem, że większość sporów można rozwiązać szczerą rozmową i przyjrzeniem się czego tak naprawdę druga strona od nas potrzebuje. 

Z uwagi na wysokie zaangażowanie emocjonalne z mojej strony pierwsza rozmowa trwa co najmniej dwie godziny i kosztuje 250 złotych od osoby. Każda nasza kolejna konsultacja to koszt 150 złotych od osoby za półtorej godziny. 

Zyskujesz:

  • moje bogate doświadczenie życiowe,
  • metody na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami,
  • narzędzia do ochrony przed toksycznymi relacjami,
  • wsparcie na lata,

 

Ode mnie dowiesz się jak:

  • mówić tak by partner Ciebie słuchał,
  • słuchać partnera i wyciągać wnioski z tego co nam mówi,
  • najtrudniejsza z lekcji to wyłapać pomiędzy wierszami czego partner nam nie mówi ale co nam chce przekazać,

 

Konsultacje prowadzę na żywo w biurze mojej Fundacji w Szczecinie, online whatsapp / messenger /zoom video. Nie jestem terapeutą, psychologiem czy lekarzem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o bogate doświadczenie życiowe z ostatnich 30+ lat. Ważne - nie świadczę usługi doradztwa. Angażuję się poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania problemów dla moich klientów - zapraszam.

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 94 1140 2004 0000 3902 8192 2037 - tytułem "Pierwsza konsultacja dla par"

Kalendarz do umówienia konsultacji: Calendly

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie