• Konsultacja od 60 minut + analiza sprawy

Czas trwania konsultacji:
Konsultacja na dziś:
Konsultacja weekend/święta:
Ilość stron do przejrzenia:
Wspieram projekt - Niezależny dziennikarz śledczy:
899.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
Dostępność 8 sztuk

Podczas konsultacji poruszamy się w danym konkretnym zagadnieniu z którym do mnie przyszedłeś. Niezależnie od tego czy sprawa dotyczy postępowania przed Sądem lub innym organem państwowym, masz konkretny problem z daną osobą, przejdziemy przez ten wątek wspólnie. Z moim zaangażowaniem i bardzo rozległym a zarazem bardzo drobiazgowym spojrzeniem na daną kwestię, Twoje szanse na wygraną automatycznie wzrastają. 

Konsultacja z analizą dotyczy spraw, które już się toczą oraz wszelkich postępowań, które dopiero zamierzasz zainicjować. Pamiętaj, że możesz się ustrzec wielu błędów i nieprzyjemności korzystając z mojego doświadczenia oraz bardzo wszechstronnego, klarownego spojrzenia na Twoją rzeczywistość. 

Oprócz tego, że przejrzę Twoje akta pod kątem merytorycznym, pomagam również edytować pisma, udzielać odpowiedzi itd. tak by Twoje szanse na uwzględnienie Twoich argumentów znacząco dla Ciebie wzrosły.

Wszystkie konsultacje są chronione tajemnicą dziennikarską.


Zyskujesz:

  • moje bogate doświadczenie życiowe,
  • ponadprzeciętne spojrzenie na rzeczywistość,
  • wsparcie na lata,

 

Ta konkretna usługa obejmuje:

  • analizę w czasie rzeczywistym Twojej konkretnej sytuacji i moją partycypację w stworzeniu najkorzystniejszej dla Ciebie strategii celem rozwiązania problemu,
  • wyłapanie wszelkich nieścisłości i niuansów, które mogą zagrać na Twoją korzyść,
  • przejrzenie do 20 stron konkretnych dokumentów, które to przesyłasz mi na bezpieczną pocztę przed rozmową,
  • godzinę konkretnej konwersacji i intensywnej burzy mózgów,

 

Dokumenty przeglądam przez naszym spotkaniem i nie wpływa ten czas na długość naszej konsultacji.
Jeżeli Twoja sprawa wymaga przejrzenia większej ilości materiału, wybierz adekwatnie usługę zgodnie z wolumenem posiadanego przez Ciebie materiału w/do sprawy.

 

image

 

image

 

image

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "konsultacja z analizą"

Dostępne godziny spotkań:

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.* Nied.*
13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 09:00 do 18:00 18:00 do 20:00  20:00 do 22:00

Konsultacje na żywo w Szczecinie prowadzę od poniedziałku do czwartku od godziny 16:00 do 21:00 a w piątki od 16:00 do 18:00.

Pamiętaj proszę, że gdy w danym dniu konsultację prowadzę np. do godziny 21:00, jest to czas zakończenia naszego spotkania.

Konsultacje umawiam z co najmniej 2 dniowym wyprzedzeniem. Spotkanie tego samego dnia to koszt +200 złotych.

* Konsultacje kwalifikowane w soboty i niedziele oraz poza wyznaczonym czasem to koszt +300 złotych.

*Konsultacje w święta lub podczas mojego urlopu to koszt +300 złotych.

 

Kalendarz do umówienia konsultacji: Calendly

Konsultacje prowadzę na żywo w Szczecinie oraz online poprzez whatsapp, skype lub zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia