• Konsultacja dla par - 120 minut

250.00
sztuk Do przechowalni
Opinie

Rozwiązywanie problemów to moja domena. Pozwól, że pomogę Ci z Twoimi. Jako dziecko dorastałem w wielu dysfunkcyjnych domach i widziałem wiele patologicznych sytuacji. By przetrwać musiałem często jednać zwaśnione strony. Coś co było dla mnie kiedyś walką o przeżycie przekułem dziś na sferę zawodową. Bardzo chętnie zaangażuję się na rzecz Twoją i Twojego partnera byście wypracowali wspólny język w Waszej relacji. Wiem, że większość sporów można rozwiązać szczerą rozmową i przyjrzeniem się czego tak naprawdę druga strona od nas potrzebuje. 

Z uwagi na wysokie zaangażowanie emocjonalne z mojej strony pierwsza rozmowa trwa co najmniej dwie godziny i kosztuje 250 złotych od osoby. Każda nasza kolejna konsultacja to koszt 200 złotych od osoby za półtorej godziny. 

Zyskujesz:

  • moje bogate doświadczenie życiowe,
  • metody na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami,
  • narzędzia do ochrony przed toksycznymi relacjami,
  • wsparcie na lata,

 

Ode mnie dowiesz się jak:

  • mówić tak by partner Ciebie słuchał,
  • słuchać partnera i wyciągać wnioski z tego co nam mówi,
  • najtrudniejsza z lekcji to wyłapać pomiędzy wierszami czego partner nam nie mówi ale co nam chce przekazać,

 

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "konsultacja dla par"

Dostępne godziny spotkań:

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob. Nied.
13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 13:00 do 21:00 09:00 do 18:00 18:00 do 20:00  20:00 do 22:00

Konsultacje na żywo w Szczecinie prowadzę od poniedziałku do czwartku od godziny 16:00 do 21:00 a w piątki do godziny 18:00.

Pamiętaj proszę, że gdy w danym dniu konsultację prowadzę np. do godziny 21:00, jest to czas zakończenia naszego spotkania.

Kalendarz do umówienia konsultacji: Calendly

Konsultacje prowadzę na żywo w Szczecinie oraz online poprzez whatsapp, skype lub zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia