• Uwalnianie po narcyzie - Wrzesień - Grudzień 2022

Wspieram projekt - Niezależny dziennikarz śledczy:
899.00
sztuk Do przechowalni
Opinie
Dostępność 50 sztuk

Jednym z punktów zwrotnych w moim życiu była terapia grupowa. Gdy w 2014 roku, pewni ludzie którzy pojawili się w moim życiu, oskarżyli mnie o szereg rzekomych przestępstw, których miałem się dopuścić, a w tym uwaga - próbowano wrobić mnie w morderstwo, sięgnąłem emocjonalnego dna. Ostatecznie zostałem skazany na grzywnę, bo sam w całym tym zaszczuciu popełniłem kilka błędów, które skutkowały tym, że znalazłem się na sali sądowej (więcej na ten temat opiszę w sekcji poświęconej mojemu życiorysowi). Ten okres był tak naprawdę wstępem do największego przełomu w moim życiu. Szukając odpowiedzi na pytania, odwiedzając kolejnych psychiatrów i psychologów trafiłem na terapię grupową, gdzie spędziłem trzy miesiące na dziennym oddziale zaburzeń nerwicowych. To dosłownie uratowało moje życie.

Dziś to ja tworzę grupę, gdzie wspólnie będziemy przechodzić przez trudy, które na bieżąco pojawiają się w naszym życiu. Konwencja jest bardzo prosta. Spotykamy się kameralnym gronie maksymalnie 12 osób plus ja jako prowadzący.

Spotkania co tydzień w każdy czwartek od godziny 19:00 do 21:00.

W tym miejscu wykupujesz dostęp na 16 spotkań od 1 Września do 15 grudnia 2022 roku.

Widzimy się na zamkniętej platformie zoom w bardzo bezpiecznych warunkach. Udzielasz się gdy tego chcesz, jeżeli nie czujesz się na siłach to tylko obserwujesz i dołączasz do dyskusji w momencie gdy poczujesz, że nadszedł Twój czas. Nie ma żadnych zobowiązań, nic nie musisz, masz tylko być, to na początek wystarczy. Jedynym warunkiem dołączenia do grupy jest całkowity zakaz ujawniania jakichkolwiek informacji na zewnątrz. Oprogramowanie jest tak ustawione, że niemożliwa jest funkcja nagrywania spotkania. Nie musisz mieć włączonej kamery ani mikrofonu, możesz udzielać się tylko na czacie, masz prawo dołączyć do spotkań pod ustalonym pseudonimem.

 
Nasze sesje są chronione tajemnicą dziennikarską.


Będziemy poruszać tematy ciężkie i bardziej przyziemne, będę Was wprowadzał w odpowiedni stan emocjonalny tak, byś Ty dostrzegł swoje wewnętrzne dziecko, które się do Ciebie dobija i byś prawidłowo na nie zareagował, zwrócił się do niego i o nie zadbał.

Do grupy dołączasz niezależnie od tego na jakim poziomie obecnie jesteś. Mamy na grupie osoby, które są bardzo zaawansowane w rozwoju i służą radą i doświadczeniem. Mamy też całkowitych nowicjuszy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z wychodzeniem z cienia. Na tym polega magia grupy, dla każdego jest miejsce, każdy ma szansę się oswoić.

image

Dołączasz w dowolnym momencie opłacając każdy kolejny miesiąc z góry, a jeżeli przyłączyłeś się do naszych spotkań w trakcie miesiąca opłacasz proporcjonalnie kwotę za ilość spotkań, która pozostały w danym miesiącu do zrealizowania. Przykładowo, jeżeli dołączasz w miesiącu, w którym wypadają 4 spotkania, a Ty zapisałeś się w momencie gdy odbyliśmy już 2 spotkania i będziesz uczestniczył w kolejnych dwóch, wpłacasz połowę kwoty tj. 174 złote. Dokonaj wówczas wpłaty na podane poniżej konto zgodnie z powyższą przykładową kalkulacją i do zobaczenia! Otrzymasz instrukcje na maila.

Zyskujesz:

  • moje prowadzenie spotkań i gwarancję merytoryczności rozmowy,
  • wgląd w siebie dzięki informacjom zwrotnym jakie otrzymasz ode mnie oraz ze strony innych uczestników spotkania,
  • spojrzenie na inne osoby i odniesienie sytuacje innych na swoje życie,
  • dostrzeżenie w innych to co pokutuje w Tobie - wówczas otworzysz się na zmiany,
  • świadomie obserwować siebie by nie doszło do powrotów destrukcyjnych zachowań,
  • odciąć się od toksycznych relacji i sytuacji raz na zawsze,

 

Oto kilka z wybranych opinii jakie kliencie wystawili mi podczas licznych konsultacji jakie odbyłem 1 na 1:

 

image

 

image

 

image

 

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "sesja grupowa"

Sesje prowadzone są online przez platformę zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia